9029 DEEP GREY
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9029 |
| Color | GREY AND BROWN |
| Bundle | 3 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 277cm / 109inch |
| Height | 172cm / 68inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1602kg |
| Block | 9029 |
| Color | GREY AND BROWN |
| Bundle | 4 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 277cm / 109inch |
| Height | 172cm / 68inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1860kg |